lis 21 2003

....::::CiEnKo::::....

Komentarze: 0

~~~~>AlE KaPiAsTo dZiŚ nAwEt nIeMaM SiŁy pIsAc.....KaPiaStO JeSt dLaTeGo bO: Po pIErWsZe: DoStAłAm pAłE Z FiZy pO DrUgIe:wIdZiAłaM SwOjEgO UkOcHaNeGo dZIŚ TyLkO 3 RaZy PO TrZeCiE:PoLsKa eNeRgIa S-c PrZeGrAłA Z PłOmIeNiEm S-c 3-0 W SeTaCh. KaPoWaTo nO NiE ?! CiEnKo dZiŚ zE MnĄ! zAsPaŁaByM Do bUdY NaSzCzĘśCiE W PoRe sIę ObUdZiŁaM i ZdĄrZYłAm Na LeKcJe. W sZkOlE ByŁo kIePsKo.... JaK WrÓcIłAm dO DoMu wŁąCzYłAm kOmPa pÓśCiŁaM MuZe i wRzUcIłAm sOnDe nA BlOgA....ZaNiM SiĘ oBeJrZaŁo bYłA 15.45 A O 16.00 mIaŁoByĆ zEbRaNiE Do bIeRzMoWaNiA SzYbKo wYpArOwAłAm z cHatY I PoSzŁaM Po IzE. KsIąDz(GuMiŚ) TaK PrZyNuDzAł żE SpÓźNiŁyŚmy sIĘ nA aUtObUs 55 I MuSiAłYśMY pOpIePrZaĆ OKoŁo kIlOmEtRa nA 723 WkÓńCu dOjEcHaŁyŚmY nA MeCz .i tAk sPóŹnIłYśmY SiĘ nA PiErWsZeGo sEtA A PołoWe dRuGiEgO MuSiAłAm sTaĆ bO NiEbYłO GdZiE UsIąŚć nO AlE JaKimŚ cUdEm sIę WrĄBaŁaM.MeCz oCzYwIśCiE PrZeGraLi ! AlE I TaK ŁaDNiE GrALi . pO MeCzU TrAdYcYjNiE WrAcAlIśMy dO DoMu w 15 oSoBoWYm sKłAdZiE  WrAcAlIśMy lInIa AuToBuSóW 55 I NiEwIeM JaKiM CuDeM SiĘ dO NiEgO WpAkOwAłAm ByNaJmIeJ NiEmIaŁaM SiE cZeGo zŁaPaĆ i lAtAłAm pO CaŁyM AuToBuSiE. NaSzCzĘśCiE UdAłO NaM SiE sZcZęŚlIwIe dOjEcHaĆ nA ŚrOdUlE. PoTeM PoSzŁaM z iZąAgĄ i kLaUdIą Na łAwKe, DoŁąCzYł dO NaS ŁySy z cZeGo nIeZbYt sIę CiEsZyŁaM......PrZyLaZł dO NaS JeSzCzE KuBa, sTiUaRd,gEjU I jAkIś TaLaR CzY CoŚ tAkIeGo. cO sIe OkAzAłO CaŁy cZaS GaDaŁaM Z ŁySyM i ByŁaM w sZoKu bO NiGdY Z NiM tAk FaJnIe mI SiĘ nIeGaDaŁo......Na ChAtE ZwInĘlIśMy sIe OkOło 20.45 .

hEh.......CiEsZe sIę BaRdZo bO JuTrO PrAwDoPoDoBnIe mAmUsIa mI KuPi uPrAgNiOnE GlAnY O KtÓrYcH MaRzE oD WiEKÓw A WsZyStKo tO Z OkAzJi 25 LiStOpAdA (moJe iMiEnInY) StRaSzNiE SiĘ z tEgO CiEsZe......<~~~~